22 LR и самозащита... достаточно ли?
  • МиротворецМиротворец
    Сообщений: 1,704
    Валабуич, видишь, почему нельзя на Красной площади сексом заниматься? Советами достанут. :-D
    - А злые здесь не ходят.
    - Почему?
    - Добрых боятся...
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    вчера читал про случай на охоте 22м, как один "охотник" имея в руках данное ружьишко увидел как волки загнали оленя в речку и плывут за ним, он в оленя выпустил полтора десятка пуль, пока тот не развернулся и не поплыл обратно к волкам..
    wtg
  • МиротворецМиротворец
    Сообщений: 1,704
    Ну, дураков везде хватает.. А вот на мелкую-среднюю птицу, небольшого зверя - очень даже хорошо, дырка в шкуре меньше.. И дробь выискивать не приходится в тушке
    - А злые здесь не ходят.
    - Почему?
    - Добрых боятся...
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Я знаю вихід з вашої суперечки! - Треба два ствола - на 9 мм і на .22 =)
  • МиротворецМиротворец
    Сообщений: 1,704
    Akupaka :: Я знаю вихід з вашої суперечки! - Треба два ствола - на 9 мм і на .22 =)

    Да, об том и речь - 9мм в кобуру на пояс/под мышку, и мелкаш - на щиколотку под штаны..

    Що небезпечніше – мисливська рушниця чи пістолет?
    http://zbroya.info/ru/blog/977_shcho-nebezpechnishe-mislivska-rushnitsia-chi-pistolet/
    Серед неозброєної частини населення існує стійке переконання, що саме короткоствольна нарізна зброя є найбільш небезпечною і дозволяти її пересічним українцям, навіть за умови жорсткого контролю неможна.

    Залишимо осторонь усі аргументи на користь звичайних пістолетів та револьверів в необхідності яких, вже давно переконалася цивілізована частина людства.

    Прийде час і всі зрозуміють, що ефективний самозахист може бути тільки з короткостволом .

    Сьогодні ми не будемо набридати противникам легалізації зброї нагадуванням прописних істин та загальновідомих фактів.

    Цього разу ми хочемо повідомити усім зацікавленим, що короткоствольна нарізна зброя є не тільки найефективнішим засобом самозахисту, але й найменш шкідливою для здоров’я нападника.

    Тільки 15-20% випадків застосування пістолету чи револьверу з метою самозахисту, призводить до летальних наслідків. І цей аргумент треба розглянути більш ретельно.

    Ринок цивільної зброї в Україні представлений переважно мисливською зброєю – нарізною та гладкоствольною. Саме таку зброю і купляють наші співвітчизники. Хто заради полювання, хто для захисту власної домівки.
    Цілком логічно, що саме такою зброєю вони себе і будуть захищати, звісно, якщо виникне потреба.

    Про наслідки пострілу в людину з мисливського карабіну ми нічого говорити не будемо. Все всім зрозуміло – кабан чи лось набагато більші за людину, проте їх вбивають з одного пострілу та з великої відстані.

    Ми хочемо окремо зупинитися на звичайних мисливських рушницях, яких достатньо в усіх зброярських магазинах.

    Хто-небудь колись бачив що відбувається з тілом людини при пострілі картеччю? Ні?

    Видовище не з приємних – з десяток свинцевих кульок розривають тіло та внутрішні органи не залишаючи жодних шансів на виживання.

    Звісно, ми можемо вам показати такі фотографії, проте не хочемо травмувати вашу слабку психіку.

    Ми покажемо вам інші фотографії – фотографії людини, який відносно поталанило – він вижив після пострілу дрібним шротом.


    Не будемо вдаватися в деталі, а скажемо тільки що за певних обставин, цей хлопець отримав від негідників лише один (!) постріл з мисливської рушниці.

    image

    Позаяк все це трапилось у Великої Британії, лікарі його врятували, проте позбавити його тіло шроту не змогли. Отже за прогнозами тих самих лікарів, свинець, що назавжди залишився в його тілі виконає роль повільного вбивці поступово окислюючись та отруюючи його тіло.

    image

    Щонайменше це скоротить його життя на 25 років.

    До чого ми це все ведемо – друзі, саме пістолети і револьвери потрібні для самозахисту!

    Вони зупиняють злочинців необов’язково вбиваючи їх, бо пострілу в ногу, руку або плече цілком достатньо щоб зупинити негідника.

    І врешті-решт, ви ж не боїтеся власників мисливських рушниць, яких серед нас не менше мільйону, так чому ви маєте боятися майбутніх законослухняних власників коротко ствольної зброї?

    Хіба звичайний пістолет небезпечніше за рушницю?
    - А злые здесь не ходят.
    - Почему?
    - Добрых боятся...
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    длинна скорее некороткоствольная.
    мелкан конечно дешевле, но я ж не для охоты спрашиваю.
    Don't panic! С ув. Я :)
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    дробью конечно жестяк
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    кстати да, запрет на короткоствол, который применяют при стрельбе реально в пару десятков метров, привел к тому, что люди не парясь берут помпу с коротким стволом, где даже 20м калибром, в зависимости от пули, можно спокойно шмалять на 50-100м
    wtg
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    как-то многовато дробин...судя по размеру дробь не самая маленькая. даже в 12м калибре в патроне ее столько нет. или в него дуплетом садонули?
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    в 12м вроде №5 - ок 200шт
    wtg
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    5ка - очень мелкая. я бы сказал что в нем минимум 3ка, ИМХО
  • МиротворецМиротворец
    Сообщений: 1,704
    Могли из помпы стрелять, там дробин - с запасом можно зарядить..
    - А злые здесь не ходят.
    - Почему?
    - Добрых боятся...
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Миротворец :: Могли из помпы стрелять, там дробин - с запасом можно зарядить..

    а разве помпа стреляет не стандартными патронами? в мою 12ку то же можно в патрон дроби больше насыпать, на это отрицательно скажется на дальности поражения и кучности.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Юра, думаєш цього в хлопця здалеку поцілили?
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Akupaka :: Юра, думаєш цього в хлопця здалеку поцілили?

    судя по кучности и тому что он стоит а не лежит с перебитым позвоночником - метров 30, не меньше.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    А це здалеку чи ні? Я не володію знаннями про зброю.

    А ще таке питання, а якщо ствол обрізаний?
  • МиротворецМиротворец
    Сообщений: 1,704
    Yariy сказал:

    Миротворец :: Могли из помпы стрелять, там дробин - с запасом можно зарядить..

    а разве помпа стреляет не стандартными патронами? в мою 12ку то же можно в патрон дроби больше насыпать, на это отрицательно скажется на дальности поражения и кучности.

    Я думаю, что мужик не один выстрел в себя схлопотал, если уж на то пошло..
    - А злые здесь не ходят.
    - Почему?
    - Добрых боятся...
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Akupaka :: А ще таке питання, а якщо ствол обрізаний?

    это достаточно далеко чтобы его не убило, но достаточно близко что бы дробь не разлетелась на большую площадь.
    если бы стреляли из обреза, то такая кучность думаю была бы при расстоянии 15-20 метров. Но на таком расстоянии ему бы дробь перебила кости...
    Разве что в него стреляли из обреза, патроном с увеличенным количеством дроби и уменьшенным количеством пороха.
    Короче - тут можно только предполагать... :)
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    Миротворец ::
    Я думаю, что мужик не один выстрел в себя схлопотал, если уж на то пошло..

    наверно...может дуплетом, т.к. после первого попадания он наверняка бы упал
  • grungrun
    Сообщений: 17,085Symbol
    wtg
  • YariyYariy
    Сообщений: 5,278
    ну, где-то так как я и говорил :)
  • Valabuev
    Сообщений: 8,563
    Миротворец сказал:

    Валабуич, видишь, почему нельзя на Красной площади сексом заниматься? Советами достанут. :-D


    :)
    Я все равно считаю - мелкан должен быть :) ... не у всех конечно - только у меня :) так патроны дешевле :)
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Я так и не понял цель создания темы - ты хотел нас или себя убедить в том, что нужен мелкан? :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    А поговорити?.. =)
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    а почитать!.. =)
    Don't panic! С ув. Я :)